Leifheit DryClean 51000 Myjka do okien szyb

145,00 zł
Brutto Dostaw 1-2 dni robocze
  • Odkurzacz do szyb Dry&Clean
  • Długi czas pracy 35min na pełnej mocy !
  • Duży wybór akcesorii
  • Towar fabrycznie nowy ,oryginalnie zapakowany
  • Polska dystrybucja
Ilość

Odkurzacz do szyb Dry&Clean

Błyszcząco czyste szyby okienne bez smug i ociekającej brudnej wody - bez najmniejszego wysiłku: Odkurzacz do szyb Dry&Clean gwarantuje w całym domu czystość okien bez smug i męczącego wycierania.

Praca w dowolnej pozycji

Okna, płytki, lustra i kabinę prysznicową możesz umyć i z łatwością odkurzyć odkurzaczem do szyb. Odkurzacz Dry&Clean oferuje w dowolnej pozycji swoją pełną moc: bez kapania zbiera wodę z szyb nawet z powierzchni poziomych i nad głową.

Długi czas pracy

Długie korzystanie bez przerw zapewnione jest dzięki systemowi automatycznego trybu gotowości: odkurzacz włącza się dopiero w chwili zetknięcia się z szybą przechodząc z trybu oszczędzania energii na pełną moc, oferując w ten sposób 35 minut pracy przy pełnej mocy, wystarczającej do umycia ponad 100m? powierzchni okna. W ten sposób mycie okien na pewno zakończy sie w mgnieniu oka.

Łatwy dostęp do okien dachowych

Dzięki systemowi zatrzaskowemu poręczny odkurzacz do okien można założyć na przedłużający jego zasięg każdy drążek Leifheit, działający w systemie zatrzaskowym, będąc w ten sposób idealnym rozwiązaniem podczas mycia trudno dostępnych powierzchni, takich jak wysokie okna, ogrody zimowe lub okna dachowe – idealne i wygodne rozwiązanie bez konieczności użycia drabiny.

Dostępne akcesoria

Dzięki dostępnej oddzielnie dyszy zbierającej (17cm) odkurzacz do okna Dry&Clean jednym ruchem reki jest gotowy do użycia przy myciu okien z kratownicą, dając efekt błyszcząco czystych okien w całym domu – wszechstronny, wysokiej jakości produkt „made in Europe”.

Specyfikacja :

Rodzaj :Odkurzacz do szyb

Przeznaczenie: Do mycia wszystkich gładkich powierzchni, takich jak okna, lustra, płytki lub kabiny prysznicowe

Dodatkowe informacje :

System 360° umożliwia pracę pod różnym kątem: również ukosem, poziomo oraz nad głową , akumulator litowo-jonowy o długiej żywotności

Inne :Pasuje do wszystkich drążków z systemem Click marki Leifheit - idealny do mycia wysokich okien, ogrodów zimowych lub okien dachowych

Zestaw zawiera :

- Urządzenie Leifheit 5100

- Zasilacz

- Dokumentacja