Philips Sonicare Lets Start HX6212 Szczoteczka soniczna

219,90 zł
Brutto

    Doskonałe czyszczenie
    Delikatne wybielanie
    Usuwa płytkę nazębną
    Dokładnie czyści tylne zęby
    Program łatwy start
    Quadpacer i Smartimer
    Towar fabrycznie nowy oryginalnie zapakowany
    Polska dystrybucja

Philips Sonicare Kolor
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Dostawa

 

Zasady zwrotu

Rozpocznij przygodę ze szczoteczką soniczną Philips Sonicare! Szybkie i skuteczne rezultaty są w zasięgu Twojej ręki! Zacznij korzystać z wyjątkowej szczoteczki z technologią soniczną Philips Sonicare i przekonaj się jak doskonale czyści zęby, m.in. usuwając płytkę nazębną i delikatnie wybielając. Zatroszcz się o zdrowie jamy ustnej i zapewnij sobie piękny uśmiech.
CZYM RÓŻNI SIĘ SZCZOTECZKA PHILIPS SONICARE LET'S START! OD SZCZOTECZKI MANUALNEJ?
Szczoteczka soniczna Philips Sonicare działa dużo szybciej, niż inne rodzaje szczoteczek, wykonując aż 31 tysięcy ruchów na minutę. Skutecznie  pielęgnuje jamę ustną oraz jest bezpieczna dla szkliwa i dziąseł. Co więcej, szczoteczka soniczna Philips Sonicare jest dużo wygodniejsza w obsłudze, niż szczoteczka manualna.
Poznaj różnicę:
    Wymienne końcówki, dodatkowa końcówka w zestawie
    31000 ruchów na minutę
    Łagodna, skuteczna, bezpieczna dla szkliwa
    Wygodna, specjalnie zaprojektowany program mycia zębów
    Wbudowane zegary Smartimer i Quadpacer
    Bielsze i zdrowsze zęby dla pięknego uśmiechu
    Więcej usuniętej płytki nazębnej, dzięki główce InterCare
    Z łatwością dociera do trudno dostępnych miejsc
    Właściwa higiena przy aparatach ortodontycznych
Rozpoczynasz swoją przygodę ze szczoteczką soniczną Philips Sonicare? Nie musisz się o nic martwić! Używając Szczoteczki Philips Sonicare nie musisz zastanawiać się, czy wystarczająco dobrze dbasz o swoje zęby. Szczoteczka Philips Sonicare została tak zaprojektowana, aby dbanie o higienę jamy ustnej i zdrowe zęby było czystą przyjemnością.
Technologia soniczna Philips Sonicare
Szczoteczka soniczna Philips wykonuje 31 tysiące ruchów na minutę. W wyniku tego powstają mikrobąbelki, które wnikają nawet w trudno dostępne miejsca między zębami oraz wzdłuż linii dziąseł. Dzięki temu w 2 minuty uzyskasz efekty, które wymagałyby miesiąca zwykłego szczotkowania! Dodatkowo, miękkie włosie szczoteczki nie zagraża korektom dentystycznym.
Dokładne czyszczenie
Specjalna główka szczoteczki Philips Sonicare InterCare pozwoli Ci wyczyścić nawet trudno dostępne miejsca! Jej smukły kształt oraz długie włosie zapewniają efektywne czyszczenie przestrzeni zębowych. To sprawia, że Philips Sonicare Let’s Start! jest idealna dla osób posiadających aparaty ortodontyczne.
Codzienne, delikatne wybielanie
Wszelkie zanieczyszczenia oraz przebarwienia, powstające przez jedzenie i napoje, możesz skutecznie usunąć, dzięki szczoteczce Philips Sonicare.
PRAWIDŁOWE NAWYKI MYCIA ZĘBÓW
Program Łatwy Start umożliwia stopniowe zwiększanie intensywności działania urządzenia podczas pierwszych 14 sesji. To pozwoli Ci na przyzwyczajenie się do działania szczoteczki Philips Sonicare.
Usuwa więcej płytki nazębnej
Zadbaj o dobrą kondycję swoich zębów i dziąseł z wymienną główką Philips Sonicare InterCare. Ta wymienna główka wyposażona jest w bardzo długie włosie, co pozwala na łatwiejsze pozbycie się zbędnej płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc.
Czyszczenie trudno dostępnych miejsc
Uchwyt szczoteczki Philips Sonicare Let’s Start! został zaprojektowany tak, aby ułatwić mycie zębów. Wraz z dołączonymi do zestawu główkami Philips Sonicare gwarantuje dokładne czyszczenie nawet trudno dostępnych obszarów jamy ustnej.
SMARTIMER, QUADPACER
    Funkcja Smartimer odmierza czas trwania wybranego programu pracy, po upływie którego automatycznie wyłącza szczoteczkę.
    Wystarczą 2 minuty, aby dokładnie wyszczotkować zęby. Funkcja QuadPacer powiadomi Cię, jak długo powinieneś myć poszczególne części jamy ustnej.
W pudełku znajdziesz:
    szczoteczkę Philips Sonicare Let’s Start!
    główkę Plaque Defence
    główkę InterCare
    etui podróżne w kolorze szczoteczki
    ładowarkę