TOSHIBA CANVIO 1TB 2,5'' USB 3.0 Dysk zewnętrzny

195,00 zł
Brutto


    Rodzaj dysku: Standardowy (nośnik magnetyczny)
    Format szerokości: 2,5 cali
    Pojemność dysku: 1 TB
    Interfejs: USB 3.0
    Zasilanie: Kabel USB 3.0
    Kod Producenta : HDTB410EK3AA
    Waga: 149 g
    Towar fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany

Ilość

 

Polityka prywatności

 

Dostawa

 

Zasady zwrotu

Najwyższa szybkość przesyłania danych
Interfejs USB 3.0 zapewnia najwyższą szybkość odczytywania i zapisywania plików na dysku.
Obsługa interfejsu USB 3.0 i USB 2.0
Dysk współpracuje z urządzeniami wyposażonymi w najnowszy interfejs USB 3.0, a także w starszy interfejs USB 2.0.
Poprawa wydajności komputera
Kiedy wewnętrzny dysk twardy jest bliski zapełnienia, wydajność komputera spada. Nie usuwaj plików. Przenieś pliki na przenośny dysk twardy TOSHIBA CANVIO, aby zwolnić miejsce na dysku wewnętrznym i przywrócić pełną wydajność komputera.
Pełna wygoda użytkowania dzięki prostej obsługa i szybkiej instalacji
Kończy ci się miejsce na dysku HDD i twój komputer wolniej pracuje? Podłącz do niego dysk zewnętrzny, aby szybko zwiększyć pamięć masową urządzenia oraz zapewnić więcej miejsca na twoje pliki. Zapisywanie zdjęć, filmów i innych plików nie mogło być prostsze. Wystarczy, że przeciągniesz jednym ruchem myszki komputerowej dane na dysk. Dzięki mobilności, dysk zewnętrzny możesz zabrać ze sobą gdzie tylko zechcesz, a instalacja na nowym urządzeniu jest błyskawiczna. Wystarczy podłączyć dysk kablem USB do komputera, a system automatycznie zainstaluje na nim dysk.
Zwiększ pojemność pamięci masowej
Dzięki pojemności dysku 1TB będziesz mógł przechować na nim wszystkie niezbędne dane i w prosty sposób je przenieść na inne urządzenia. Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, filmy 4K/FullHD, pliki muzyczne flac/mp3 zajmują wiele miejsca przeznaczonego na przechowywanie danych na dysku HDD wskutek czego wydajność twojego komputera spada. Teraz wszystkie te pliki możesz przenieść na zewnętrzy dysk, gdzie będą bezpieczne.
Wysoka jakość danych w niewielkim formacie
Dzięki niewielkim rozmiarom, dysk możesz zabrać wszędzie ze sobą. Format 2,5" i elegancka konstrukcja obudowy sprawiają, że dysk dobrze wygląda na biurku jak i również w podroży. Dzięki portowi USB podłączysz go do większości urządzeń posiadających to złącze (komputer, konsola, tv, drukarka i inne) oraz będziesz mógł zamieścić na nim swoje ulubione pliki (muzyka, film, zdjęcia).
Szybki transfer danych dzięki USB 3.0
Dysk współpracuje z urządzeniami wyposażonymi w najnowszy interfejs USB 3.0, oraz jest kompatybilny z interfejsem USB 2.0. Podłączenie USB 3.0 umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 4,8 Gb/s (600 MB/s) czyli dziesięciokrotnie większą niż USB 2.0.

Specyfikacja :
Typ dysku: HDD
Pojemność: 1000 GB
Format: 2.5"
Interfejs: USB 3.0
Technologia S.M.A.R.T.
Dołączone akcesoria: Kabel USB
Kolor: Czarny
Wysokość: 14 mm
Szerokość: 78 mm
Głębokość: 109 mm
Waga: 149 g
Kod producenta: HDTB410EK3AA